Hakkımızda

Denetçibul.com olarak daha geniş kitlelere açılmanızı hedefliyoruz. Sitemiz üzerinden vereceğiniz ilan ile çok kolay bir şekilde personel alımı yapabilirsiniz. Çalışmak istediğiniz kişilere Denetçibul üzerinden ulaşım sağlayarak işleminizi saniyeler içinde halledebilirsiniz,kayıt olması son derece kolay olan sitede ilan vermek için saatlerce uğraşmanıza gerek yok anında profilinizi oluşturarak ilan açabilir ve sitemizden yararlanabilirsiniz. ilanlarınız yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanmaya başlar, ilana başvuru geldikçe mail adresi üzerinden bilgilendirilirsiniz.

Denetçibul.com size daha iyi bir hizmet verebilmek için her gün kendini geliştirmeye devam ediyor, denetim konusunda başarılı kişilere ulaşmayı hedefleyen sitemiz ile size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz, sorunlarınıza beraber çözüm arıyoruz danışmak istediğiniz konuları iletişim bölümünden bize iletmekten çekinmeyin her zaman yanınızdayız, çözüm odaklı çalışmak prensibimiz haline gelmiştir,kullanıcılarımız için daha iyisini yapabilmek adına daha fazla kişiye ihtiyaç duyuyoruz siz de sitemize kayıt olarak bize destek olabilirsiniz. Kayıt olurken sıkıcı prosedürlerle uğraşmazsınız direkt olarak üyelik işlemini yaparak sistemde yer alabilirsiniz.

İlan açmak için hesabınızda e- posta onayından başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok e-posta onayından sonra dilerseniz ilan sayfasına giderek aradığınız personeller hakkında detaylı bir şekilde ilan oluşturabilirsiniz saniyeler içinde ilanınızı yönetime ileterek onaylanmasını bekleyebilirsiniz, onaylanan ilanları ilanlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz, ilanlarım sekmesi profil fotoğrafınızın hemen altında yer alıyor buradan vermiş olduğunuz tüm ilanların kontrolünü sağlayabilirsiniz.

 • Adres:
  Bursa/Osmangazi
 • E-Mail:
  iletisim@denetcibul.com
 • Telefon:
  +90 552 407 22 88
 • RSS:
  LİNK